فروشگاه اینترنتی وای توی

ماشین کنترلی

صنعت اسباب بازی های لوکس به چندین دسته تقسیم بندی می شود. یکی از این بخش ها ماشین های کنترلی است. ماشین های کنترلی به یکی از جذابترین و پر هیجان ترین اسباب بازیها برای کودکان و بزرگسالان تبدیل شده است.

عمده تولید ماشینهای کنترلی در کشور چین است، که به تمامی نقاظ کره زمین ارسال می شود. در ایران ماشن های پلاستیکی در چند سال گذشته بیشتر استفاده را داشت است، در سال یکی دو سال اخیر ماشین های شارژی، کنترلی و بنزینی رفته رفته فضا را برای خود بیشتر کرده اند.

ماشین بازی کنترلی

کودکان به راحتی با استفاده از ریموت می توانند آن را کنترل و هدایت کنند، استفاده از این ماشین بازی کنترلی باعث افزایش مهارت کودکان می شود. ماشین های کنترلی تنوع بالایی دارند و متناسب با فضا و سن کودک می شود آن را تهیه کرد.

ماشین بازی کنترلی

ماشین شارژی:

ماشین های شارژی بخش دیگری از دسته اسباب بازی ماشین ها هست. این ماشین ها با استفاده از برق شهری قابل شارژ بوده و میتوان آن را در سطح شهر مانند پارک ها استفاده کرد. عموما گروه سنی استفاده کننده گان از این ماشین ها کودکان 2 تا 10 سال سات.

ماشین بازی کنترلی

ماشین بنزینی:

دسته سوم ماشین های کنترلی به یکی از تفریحات برای بزرگسالان تبدیل شده است. ماشین های بنزینی با سرعت و قدرت بسیار بالا برای بزرگسالان به عنوان سرگرمی پر هیجان و حتی باعث ایجاد مسابقه هایی بین آنها شده است. ماشین های بنزینی تولید شده بیشتر شبیه ماشین های مسابقات سرعت واقعی است، قیمت این محصولات به نسبت سایر ماشین ها بیشتر است.

ماشین بازی کنترلی

ماشین پلاستیکی:

این دسته از ماشین ها که برای بسیاری از ما آشناست، به عنوان محصولات قدیمی تر و ارزن تر در بازار وجود دارند.ماشین های پلاستیکی برای سال های سال در دسترسی بسیاری از کودکان بودند. با وارد شدن مدل های جدید ماشین های کنترلی این محصولات به نوعی بخش از بازار را از دست داده اند.

ماشین بازی کنترلی

ماشین های تزئینی:

دسته آخر مربوط به ماشین های تزئینی می شود. این دسته از محصولات که جزو دسته لوکس هم محسوب می شود، برای بسیاری از علاقه مندان به ماشین های مختلف و کسانی که دنبال داشتن یک کلکسیون هستند، بسیار مناسب و زیبا می باشد بسیاری از پدر بزرگ ها را دیده ایم که از این ماشین های لوکس در طاقچه های خانه شان وجود دارد.

ماشین بازی کنترلی

نمایش یک نتیجه

مقایسه