فواید ترامپولین برای همه سنین

چرا استفاده از ترامپولین در زندگی روزمره اهمیت دارد؟ (فواید ورزش ترامپولین)

 

با قدرت کامل در برابر استرس روز مره

تناسب اندام با جامپ کردن به این معنی است که اجازه دهید بدن شما ازادانه بپرد، با جاذبه بازی کنید و بگذارید همه چیز از جمله خستگی، ناراحتی، اضافه وزن و … از زندگی و کار شما دور شود. همه آنچه نیاز دارید یک ترامپولین جامپینگ فیتنس است، ترجیحا همراه با موسیقی مورد علاقه خود، سپس شروع کنید.

 

جستجوی همه جانبه به سمت خوشبختی

 

از پریدن روی ترامپولین خوشحال خواهید بود، این چیزی است که متوجه آن می شوید

مینی ترامپولین هایی با قطر یک متر دارای دستگیره هستند، برای تمرینات قلب و عروق استفاده می شوند. برای مبتدیان، حرکات ملایم بالا و پایین پریدن پیشنهاد می شود.  سپس پرش های قدرتی واقعی آغاز می شود. از پرش های عمیق، بلند، آهسته، تا پرش های سریع همه چیز ممکن است.  بهترین چیز این است که جامپینگ فیتنس بسیار سرگرم کننده است و به شما امکان می دهد همزمان با پرش به تناسب اندام برسید، هر جا که ترامپولین باشد می توانید بپرید. (چرا ترامپولین؟)

 

جامپینگ فیتنس برای کسانی که حتی ورزش و تمرین نمی کنند مزایای بسیاری به همراه دارد.

وقتی روی ترامپولین تمرین می کند، تمام عضلات بدن شما با هم کار می کنند. بی وزنی روی ترامپولین (فواید ورزش ترامپولین) باعث همخوانی آرامش و تنش را تضمین می کند و همچنین هماهنگی را برای شما در بر دارد. حرکات پرشی سیستم قلبی و عروقی را به شدت تحریک می کند و همچنین به عمق عضلات می رسد. با توجه به فنری بودن مینی ترامپولین، حرکات ملایم بروری مفاصل انجام می شود، و به محض تمایل می توانید آن را به دلخواه تشدید کنید.

 

بیشتر بخوانید  توانایی پرش خود را بهبود بخشید

فواید ورزش ترامپولین

 

13 مزیت ترامپولین برای تناسب اندام:

1- ورزش و آموزش کامل بدن با یک فاکتور سرگرم کننده

2- بهبود سیستم قلبی و عروقی

3- تقویت بافت ها و سم زدایی از بدن

4- تقویت موثر عضلات بزرگ و کوچک و همچنین تقویت هسته عضلات

5- به حداکثر رساندن قدرت اصلی، تمرینات فشرده شکم، کمر، پاها و باسن

6- گزینه های بی شمار پرش از مبتدی تا پیشرفته

7- کالری سوزی و چربی سوزی پیشرفته

8- افزایش تراکم استخوان

9- تحریک اندام های داخلی و سیستم لنفاوی، سم زدایی و احیاکننده

10- تمرینات قلبی روی سطح فنری

11- بهبود مهارت های هماهنگی و تحرک

12- اثر توان بخشی، درد کمر و پوکی استخوان را از بین میبرد

13- تولید سطح بالایی از هورمون های شادی

 

 

چه کسانی باید روی جامپینگ فیتنس بپرند؟

استفاده از ترامپولین محدودیت سنی و مکانی ندارد، برای ورزشکاران حرفه ای و  افراد مبتدی مناسب است. شما با پرش به آرامی و با انعطاف پذیری می توانید روی مفاصل خود کار کنید.  علاوه بر این، هر یک از علاقه مندان به پرش می توانند شدت آن را تعیین کنند. بنابراین می توانید قبل از شروع تمرینات شدیدتر، با حرکات ملایم بالا و پایین را شروع کنید. فقط توجه به این نکته ضروری است که ترامپولینها دارای تحمل وزن های متفاوتی هستند، فارغ از اینکه کدام هدف بدنسازی را دنبال می کند، چه فرم بدنی را علاقه دارید، میخواهید چربی از دست بدهید و یا شرایط سلامتی خود را بهبود بخشید،ترامپولین مناسب خود را انتخاب کنید.

دیدگاه‌ها (0)