چرا باید از جامپینگ فیتنس خانگی استفاده کنیم؟

8 دلیلی که باید جامپینگ فیتنس آپارتمانی داشته باشید! 

 

با ترامپولین همزمان فعال و سرگرم شوید! ما 8 دلیل خوب بودن ترامپولین را برای شما خواهیم گفت.

 

یک: برای قلب شما عالی است.

این تمرین هوازی شدید را فراهم می کند، قلب شما را وادار به افزایش سرعت پمپاژ خون در بدن می کند. همچنین عضلات مورد نیاز برای یک سیستم قلبی و عروقی سالم را تقویت می کند.

 

دو: جامپینگ یک روش کارآمد و آسان برای ورزش است.

طبق مطالعات ناسا، پریدن روی ترامپولین به مدت 10 دقیقه معادل 30 دقیقه دویدن است و در یک سوم زمان همان مزایا را به شما می دهد.

 

سه: از مفاصل شما محافظت می کند.

ترامپولینگ یک ورزش کم ضربه است، زیرا کفی(تشک پرش) هنگام فرود نیرو را جذب می کند و از ایجاد لرزش مچ پا، زانو، لگن و ستون فقرات جلوگیری می کند. مفاصل از دویدن و آهسته دویدن راخت تر هستند.

 

ورزش جامپینگ با ترامپولین

چهار: به شما در ساختن استخوان های قوی کمک می کند.

پرش های مکرر استخوان های شما را تحت فشار قرار می دهد، که برای ایجاد محتوای مواد معدنی مورد نیاز است، این تراکم استخوان ها را افزایش می دهد و به کاهش بیماری های مانند پوکی استخوان کمک می کند.

 

پنج: پرش عضلات شما را قوی می کند.

پرش قدرتمند باعث تقویت (جامپینگ فیتنس آپارتمانی) عضلات پاهای شما می شود، زیرا آنها به سختی کار می کنند تا شما را به سمت بالا فشار دهند. با پرش های مکرر، عضلات شما بیشتر از اکثر تمرینات دیگر منقبض می شوند، که باعث افزایش استقامت آنها می شود.

 

بیشتر بخوانید  فواید ترامپولین برای همه سنین

شش: پرش بر روی ترامپولین به هماهنگی شما کمک می کند.

شما باید بتوانید بار یحفظ تعادل، دستیابی به موقعیت های مختلف، پرش به سمت بالا و آماده شدن برای موقعیت بعدی کاملا یکباره تمرکز کنید. تمرین جامپینگ فیتنس این مهارت های حرکتی را بهبود می بخشد و به هماهنگی کمک می کند. (چرا ترامپولین؟)

 

ترامپولین آپارتمانی

هفت: برای تسکین استرس و تقویت روحیه مفید است.

با ورزش ترامپولین، اندروفین، مواد شیمیایی خوب مغز آزاد می شود. این ها می توانند به کاهش استرس و کاهش اضطراب و افسردگی کمک کنند. سرگرم کننده است و می تواند احساس نشاط ایجاد کند.

 

هشت: پرش با ترامپولین به کاهش وزن شما کمک می کند.

با  پرش روی ترامپولین کالری می سوزانید. همچنین می تواند سرعت متابولیسم غذا در بدن را افزایش می دهد، که به آن در چربی سوزی کمک می کند.

 

دیدگاه‌ها (0)